Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Paukkonen Jori jori.paukkonen@kiekkovantaa.fi 050 592 5644
Hallituksen jäsen Ekholm Sami sami.ekholm@kiekkovantaa.fi 040 766 6828
Hallituksen jäsen Hopia Ari ari.hopia@kiekkovantaa.fi 041 503 3477
Hallituksen jäsen Juntunen Teemu teemu.juntunen@bassadone.fi 0400265924
Varapuheenjohtaja Lehtonen Kimmo kimmo.lehtonen@evu.fi 0400 388 786
Hallituksen jäsen Loskin Petri petri.loskin@volvo.com
Toiminnanjohtaja Muurimäki A-P ap.muurimaki@kiekkovantaa.fi 0505763278
Valmentaja Kivekäs Lasse lasse.kivekas@kiekkovantaa.fi 0503619483
Maalivahtivalmentaja Toivanen Teemu teemu.toivanen@kiekkovantaa.fi 0451460828
Kiekko-Vantaan Juniorit ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat